الهام:

عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاور محترم خانمی ۲۳ ساله هستم که ۵ ساله ازدواج کردم و یک بچه یکساله دارم از همون ابتدای ازدواج متوجه شدم که همسرم بهم خیانت میکنه با آدمهای مختلف و به صورت پیامکی و تلفنی اوایل که مچشو میگرفتم و متوجه میشدم ک خیانت کرده خیلی داغون میشدم و چندین بار به نیت طلاق باهاش قطع رابطه کردم ولی شوهرم با چرب زبونی و گفتن حرفهایی که من منظوری نداشتم و با این آدمها رابطه ای نداشتم منو قانع میکرد و من چون دوسش داشتم میبخشیدم و این ماجرا چند ماه یکبار اتفاق می افتاد و من متوجه خیانت هاش میشدم وقتی باردار بودم پیامی از دوستش تو گوشیش دیدم که محتواش در مورد این بود که درمورد یک زن که قراره باهاش رابطه جنسی برقرار کنه وقتی من این پیامو دیدم خیلی داغون شدم و سعی کردم که ازش جدابشم ولی باز شوهرم کتمان کرد و گفت اصلا اینجور چیزی وجود نداشته من خیانت نکردم دیشب بعد از یکسال توی گوشی شوهرم پیام یکی از دوستاش رو دیدم که در مورد این صحبت میکردن که دوستش بیاد دنبالش و با یک زن رابطه داشته باشن این موضوعرو با دعوا و بحث مطرح کردم و شوهرم رفت وضو گرفت و دست گذاشت روی قران که من بهت خیانت نکردم و صدتا قسم دیگه لازم ب ذکره ک شوهرم قبلا مرد مذهبی و مقیدی بود و نماز میخوند ولی چند ماهه که نمازشوترک کرده و قبلا در مورد هیچ موردی قسم نمیخورد ولی الان دست روی قران گذاشت و گفت من بهت خیانت نکردم نمیدونم که من مشکل دارم یا اون داره از سادگی من سواستفاده میکنه هیچ مشکلی هم تو رابطه شویی نداریم و در ضمن اینکه مصرف کننده ماریجوانا ست من الان نمیدونم چیکار کنم فقط شب و روزم شده اشک و شک و تردید از طرفی هم هیچ کمبودی تو زندگیم ندارم و همسرم و زندگیمو دوس دارم نمیخوام باور کنم که اینجور چیزی دیدم من چیکار کنم آیا قسمشو باور کنم یا نه اون خیلی رو قسم حساسه . لطفا کمکم کنید ممنونم ارتون

مشاور:

ب سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به اینکه این موضوع بارها تکرار شده است بهتر است سعی کنید با دقت بیشتری در این مورد با یکدیگر صحبت کنید و اینکه از ایشان سوال کنید که این پیام ها در گوشی ایشان چه معنای دارد؟
۲٫ایشان خیانت را چگونه تعریف می کنند؟
۳٫ویژگی های مثبت همسر شما چیست؟
۴٫شما خیانت را چگونه تعریف می کنید؟
۵٫هریک از شما چند سال دارید؟
۶٫ایشان ابراز پشیمانی دارند؟

منبع: مشاوره آنلاین مزایا و روش رابطه جنسی

خانواده سبز فردا خیانت ,رابطه ,شوهرم ,کنم ,ساله ,مورد ,در مورد ,کردم و ,خیانت نکردم ,که من ,و همسرممنبع

چگونگی مشاوره پیش از ازدواج برای ازدواج موفق

مدیریت کردن فشار و آسیب یک رابطه

اهمیت حضور کودکان و خانواده هنگام غذا خوردن

ازدواج فامیلی انتخابی پراشتباه

اختلافات زناشویی

راهکارهای مبارزه با خجالتی بودن

تغییر در میزان تمایلات جنسی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تحلیل طلا و ارز چگونه جواب آزمايش ها را بخوانيم آپشن خودرو | گندم کار گشت و گذار با تورهای هوایی نمایندگی ژنراتور لینز در ایران | ژنراتور لینز ایتالیا |فروشگاه سعدی تفریحات سالم بهترین سایت میانرز|اطلاع رسانی روستا|معرفی و اخبار جدید روستا بهترین سایت یو پی وی سی کرج