می خواستم بدونم بهترین راه حل برای درمان خود یی چیست برای کسی که در حال حاضر امکان ازدواج برایش نیست؟

برای مشاوره رایگان و ترک خودیی به سایت زیر مراجعه کنید: 120 مشاور در سایت در حال فعالیت هستند. پس می توانید جواب متنوعی دریافت کنید. تکنیک های مختلفی بیاموزید.

پاسخ مشاور روانشاس 1:

گاهی خودیی مهر موجه بودن میخوره … چون فرد رو از ورود به روابط پرخطر جنسی محفوظ نگه میداره ولی به قدر برطرف شدن این فشار باید باشه و نه اینکه بهش اعتیاد پیدا کنید و تمام ذهنتون رو در اختیارش قرار بدید

سوال خود یی دختر:

سلام من الان سالمه و از بچگی خودیی میکردم چندسال پیش ترک کرده و حدود یه سال انجام ندادم ولی دوباره زد به سرم و شروع کردم حالا هرچی تلاش میکنم نمیتونم ترکش کنم دعاهم زیاد میکنم ولی متاسفانه اثری نداره به نظر شما چجوری ترکش کنم؟اگر الان ازدواج کنم در رابطه با همسرم مشکلی پیش نمیاد؟تورخدا راهنماییم کنید. درمان خودیی دختر چیست؟

برای مشاوره رایگان و ترک خودیی به سایت زیر مراجعه کنید: 120 مشاور در سایت در حال فعالیت هستند. پس می توانید جواب متنوعی دریافت کنید. تکنیک های مختلفی بیاموزید.

پاسخ مشاور 2:

دوست عزیز امکان ایمیل مهیا نیست … ولی در این مورد ممکنه ترس از رابطه جنسی باشه که میتونه علل جسمی و یا روحی داشته باشه … ترس از درد ناشی از رابطه و یا ذهنیتی که از قبل در ذهن ایشون ماندگار شده … بهتره در این مورد اول با همسرتون صحبت کنید تا به دلیل واقعی این ترس پی ببرید و یا از یک روانشناس زن در این مورد کمک بگیرید

در این مورد بهترین توصیه برای شما دوری از تحریک شدنه وقتی این موقعیت ها به وجود میاد باید موقعیت رو ترک کنید و یا به کاری خودتو مشغول کنید تا از اون حال و احوال بیرون بیایت … چون وقتی تحریک کنید مسلما نمیتونید خودتون رو نگه داشته و خودیی میکنید …پس در بیشتر موارد به خود شما مربوطه که چطور رفتار کنید

سوال خود یی همسر:

من و همسرم فاصله سنی زیادی از هم داریم و روحیاتمون هم خیلی باهم فرق می کنه…من احساساتی و اون خیلی منطقی و جدیه…4سالی هست ک ازدواج کردیم.تو روابط عاطفیمون همیشه من سنگ تموم میذارم یه وقتایی ک لجم میگیره تصمیم میگیرم بهش سردی کنم و…اما فایده ای نداره،چیزی تغییر نمیکنه!تو رابطه جنسی هم اغلب به شدن خودش اهمیت میده نه من!!!!فشار زیادی رو تحمل میکنم خیلی خسته شدم،گریه هام زیاد شدن…بارها و بارها در این مورد باهاش صحبت کردم بهش گله و شکایت کردم اما فایده ای نداره.یه قتایی احساس میکنم شاید دوسم نداره…

درسته که شرایط ازدواج رو ندارید ولی خودیی هم درمان کار شما نیست …هر چند خودیی در افرادی که در زمان های تحریک عاملی برای جلوگیری از ورود به رفتارهای پرخطره … ولی هنوز هم قابل دفاع نیست

اعتیاد به خود یی

تاکید اصلی اینه که شما از کم کردن تعداد دفعات شروع کنید تا فاصله بین دو عمل خودیی رو افزایش بدید چون در صورت تکرار وابستگی و اعتیادی که به وجود میاره روی ذهن شما تاثیرخواهد گذاشت بطوری که در افرادی که در این مورد زیاده روی کرده ان نمیتونن در روابط جنسی با شوهرانشون به اوج لذت جنسی برسند. برای خودیی پسر چه کنیم؟

منبع: مشاور خانواده - درمان خود یی در دختران

خانواده سبز فردا خودیی ,رو ,مورد ,ولی ,… ,یی ,این مورد ,در این ,خود یی ,در حال ,که در ,جواب متنوعی دریافت ,برای مشاوره رایگانمنبع

چگونگی مشاوره پیش از ازدواج برای ازدواج موفق

مدیریت کردن فشار و آسیب یک رابطه

اهمیت حضور کودکان و خانواده هنگام غذا خوردن

ازدواج فامیلی انتخابی پراشتباه

اختلافات زناشویی

راهکارهای مبارزه با خجالتی بودن

تغییر در میزان تمایلات جنسی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

وب سایت سید مرتضی موسوی تبار مرداد کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مجله اینترنتی آوای بوف لبريز ظرف سهند تبريز طراحی سایت و عمده فروشی وبلاگ رسمی وایرال وان در رزبلاگ ورزشی اخبار آزاد رویال کلشر فروشگاه آنلاین اینترنتی bestforu